O firmie

KIM JESTEŚMY ?


Naszym celem jest dostarczanie rozwiązań technicznych spełniających wszelkie wymagania naszych klientów.

Dzięki nowoczesnej automatyce operatorzy naszych urządzeń zawsze posiadają bieżące informacje na temat stanu technicznego i niezbędnych do wykonania działań obsługowych.

Zapewniamy serwis w siedzibie klienta oraz wsparcie zdalne za pomocą systemów dostępu zdalnego, integracji interfejsów komunikacji sieciowej, co również zapewniamy.

Wspieramy naszych klientów w trakcie gwarancji, jak również podczas obsługi pogwarancyjnej. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze działania były przeprowadzane niezwłocznie z uwzględnieniem minimalnego czasu przestoju serwisowego.

Firma Rias Robotics Sp. z o.o. powstała w następstwie prowadzonej działalności gospodarczej w zakresie szeroko pojętej automatyki. Gromadzone przez lata doświadczenie w zakresie projektowania, budowy i programowania maszyn oraz linii produkcyjnych jest solidnym zapleczem działania w branży.

Od początku jako właściciele firmy zajmowaliśmy się powierzonymi projektami. Naszym celem jest utrzymanie kompaktowego i elastycznego zespołu, z wysokim poziomem wiedzy inżynierskiej oraz szerokim doświadczeniem.

NASZA kadra

Nasza kadra to osoby z bogatym doświadczeniem zawodowym, w różnych branżach. Zespoły robotyków, automatyków i konstruktorów, wspólnie opracowują zoptymalizowane rozwiązania aplikacji zrobotyzowanych i technologii produkcji. Głównym celem naszej pracy jest wdrożenie najlepszego, pod kątem technicznym, jak i ekonomicznym, rozwiązania. Niezwykle istotną kwestią jest spełnienie wszystkich wymagań naszych klientów.

Pracownicy warsztatu wykonują konstrukcje spawane, zajmują się montażem maszyn, oprzyrządowaniem dla robotów oraz prefabrykacją szaf sterowniczych.


zobacz również ofertę